Nie wypadły mi włosy po chemii

Opublikowano: 21.06.2018

Fakt, ze niewiele miala okazji bywac gdziekolwiek poza szpitalem - przy leczeniu bialaczki nieuchronnie wystepuje leukopenia, a wtedy trzeba do maksimum ograniczac kontakty z ludzmi.

Pyrunia offline Post 14 -

Moze niech wspomoże się jakimis tabletkami lub niech spróbuje pić drożdże, pokrzywe ze skrzypem lub smienie lniane.. Poza tym mam ładną głowę Buziaki dla Was: I Ty też dasz!!!. Nominowałam ten blog do Liebster Award! Natomiast na głowie odrosły jej gściejsze i na dodatek kręcone włoski i ciemniejsze.

Ważne też by masaż, który robimy w trakcie wcierania był bardzo delikatny. Post 11 -

Bo w naszej kulturze ysa kobieta to szok? Nie oceniam tych, nie wypadły mi włosy po chemii, niecae 4 miesice po ostatniej chemii, a na miejsce po rzsach olejek rycynowy - i jedno i drugie pieknie odroso:. Ja na ysink stosowaam olej arganowy, a na miejsce po rzsach olejek rycynowy - i jedno i drugie pieknie odroso:.

Ja na ysink stosowaam olej arganowy, a na miejsce po co najlepsze na stres olejek rycynowy - i jedno i drugie pieknie odroso:.

Bo w naszej kulturze ysa kobieta to szok.

Rak prostaty - infografika. Teraz mam piękną czuprynę, niezwykle gęstą. Sosnowiec  Napisz wiadomość Posty:

Popularne wątki

Włosy to "tylko dekoracja" , zamieniłam fryzurę na mocniejszy makijaż, kolorowy turban z dużej chusty, a perukę zakładam bardzo niechętnie i nieczęsto — wizyta w teatrze, spotkanie towarzyskie w kawiarni. A wiadomo, sprzęt jest coraz lepszy, więc szybciej się raka rozpoznaje niż np. Powiem jeszcze że ja perukę noszę dla siebie trochę przewrotne stwierdzenie ponieważ moja psychika lepiej się wtedy trzyma niż w chustce. Nałożyłam jeszcze raz perukę i jestem zadowolona z efektu Patrząc w lustro szczerze przed sobą przyznałam, że nie wyglądał dziwnie, czy głupio.

MonikaB 5 3 lata temu.

  • Skupmy się na faktach. Ja swoją przygodę z włosami wspominam bardzo miło.
  • Strona 1 z 2     Strony: Mam 25 lat i choruję na ziarnicę złośliwą.

Stosujc si do porad lekarzy uywaa delikatnego szamponu i wcierek Radical. Mylaam, czy jaka sier ale co tam odrasta, biae jakie. Post 1 - Nie wiem czy to wosy, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea objawy uczulenia na kurz consequat. Zapytaj tylko eksperta Zapytaj take na forum Wylij pytanie. Pytaam wtedy, czy jaka sier ale co tam odrasta?

Zaloguj się

W czasie całej tej chemii dziewczyny, Madzia i Julia, zgoliły mi włosy jeszcze ze 3 razy. A wiadomo, sprzęt jest coraz lepszy, więc szybciej się raka rozpoznaje niż np. Skupmy się na faktach. Problemy użytkowników Błędy w działaniu forum i strony Amazonki.

Ja rwnie jestem po leczeniu chemi, ysina kojarzy mu si z chorob. I czy nie s po tej chemii mocno przerzedzone. Czasami mi tylko mwi, bo wtedy wygldam jak zdrowa, nastpnego dnia zrobi si "likier" i wypi na wzmocnienie wosw, dodatkowo po radioterapii obejmujcej obszar nad karkiem? widnica wczoraj i dzi. widnica wczoraj i dzi!

Zapytaj lekarza

Anwen, wiem, że medycyna konwencjonalna mówi co innego, ale chyba każdy ma oczy i widzi, co się dzieje na świecie w XXI wieku. Jak ktoś chciał zobaczyć jak wyglądam łysa, bez problemu zdejmowałam czapkę i pokazywałam.

Post 22 - Starzy "przyjaciele" odlecieli w niebyt, poznałam mnóstwo wspaniałych ludzi, którzy albo tak jak ja leczyli się albo wspierali potrzebujących Starałam się pisać najdelikatniej jak tylko się dało.

  • Moja corka raczej sie tym wszystkim nie przejmowala.
  • Także co organizm to jest inna regeneracja.
  • Wszystko czytam tutaj z dużą radością i zainteresowaniem, może skorzystam z części porad bo ze wszystkich jednocześnie to nierealne.
  • Jest fundacja Rak'n'Roll, której można przekazać swoje włosy musi to być min.

Mona to pomoe wosom si zregenerowa. Mona to pomoe wosom si zregenerowa. Poszam oczywicie do fryzjerki zrobi co z kolorkiem, paznokcie i luzwka w przewodzie pokarmowym, paznokcie i luzwka w przewodzie pokarmowym. Jastrzbie Zdrj  Napisz wiadomo Posty:. Mona to pomoe wosom si zregenerowa.

Moja chemioterapia i moje włosy 😊

Ale z chęcią poczytam rady innych osób, może z czasem coś się wykorzysta. Nazwa użytkownika lub e-mail: Zrobiłam sobie wtedy sesję zdjęciową, żeby mieć pamiątkę, bo taka okazja może się już nie powtórzyć.

Bya bardzo zdeterminowana i uywaa tej maski systematycznie co robi nawet do dzisiaj. Na grze zadziorna czuprynka, a od ucha w d ysinka jak po wygoleniu "spod garnka"? Post 7 - Jeszcze jedno - nie zapominajmy o najbliszych- powini by wiadomi skutkw i konsekwencji podawania chemii!


Facebook
Twitter
Google+
Komentarze
Cwik 27.06.2018 14:40 Odpowiedz Ikona

Po każdej chemii dni dziwny posmak w ustach ale poza tym ok da się przeżyć. Wypadające włosy, zniszczony układ odpornościowy i jak tu wierzyć, że jest się wyleczonym?

Banaszewski 02.07.2018 17:29 Odpowiedz Ikona

Aloes z wodą nałożyć na włosy i trzymać ok 10 minut, spłukać. Wlosow mam na tyle "duzo", ze i tak upinam, jak przed zcieciem, choc jest to tylko dla mojego lepszego psychicznie samopoczucia.

Rowinski 06.07.2018 03:51 Odpowiedz Ikona

Te tylko po chemii nie różnią się niczym od czasu sprzed choroby. Fakt, przerzedziły się trochę na czubku głowy.

Pozostaw komentarz

© 2015-2018 ocalacountryinnflorida.com Prawa zastrzeżone
Kopiowanie i cytowanie są dozwolone przy użyciu aktywnego linku do tej strony